Červen 2012

About me..

15. června 2012 v 20:51 | Lena |  O mně
Od maička jsem byla buclatá. Nijak mi to nevadilo, neřešila jsem to. Ale když jsem teď dorostla do tohoto velkého, tlustého těla, rozhodla jsem se s tím něco udělat. Tento blog mi snad pomůže. Počítám i s krizemi, jasně, ale snad bude víc těch šťastných chvil. Budu sem přidávat i thinspo, občas i nějakou tu skutečnou osobnost a moji inspiraci. Od zítřka začínám, budu vám sem psát jídelníčky, příjem a výdej kalorií atd... A taky vám budu samozřejmě hledat nějaké nové dietky, články o kráse, a tak.
Vždyť je to přece jednoduché. Nepomůžou ti zázračné pilulky, ani se neobjeví žádný zázrak. Jsou dvě pravidla, pokud chceš zhubnout. Jez zdravě a míň, a cvič. Není to snad jednodušší a zábavnější, než se přežírat a nic nedělat?


Chachi Gonzales

15. června 2012 v 20:17 | Lena |  Inspirace
Vlastním jménem Olivia Gonzales, Chachi je přezdívka, kterou jí dala její rodina když byla malá. Je to zkratka "muchachita", což ve španělštině znamená "malá holčička". Je nejmladší členkou taneční skupiny I.aM.mE, která vyhrála 6. sérii ABDC. Je jí teprve 16. Tančí úžasně, jednou bych chtěla umět tančit jako ona :) Má úžasnou postavu, styl, vlasy.. Je zkrátka skvělá :)