Srpen 2012


Vedro.

20. srpna 2012 v 18:53 | Lena |  Deníček
Ale ne, léto mám ráda, dokonce i tohle počasí. Nesnesitelná vedra, při kterých u nás padají teplotní rekordy. Ale asi bych to nebrala celý rok, jako třeba v Africe. Naše 4 roční období se mi líbí, je to nejmírnější řešení. Protože kdo by chtěl celý rok vedro, nebo zase pro změnu sníh? Ale na každém období mám něco ráda. Miluju když mrzne a můžu se zabalit do velkého, tlustého svetru, nasadit kabát a obalit si hlavu šálou tak, že mi vykukují jen oči. Miluju dělat sněžné anděly, miluju koulovačky... Miluju, když prší, dopadají na mě velké, chladivé kapky, miluju osvěžující tanec v dešti... Miluju, když paří slunce, a můžu vyrazit v oblečení, ve kterém bych mrzla v každém jiném počasí, miluju, když mi slunce svítí do vlasů, a dělá z nich krásný, zlatý závoj... V téchle věcech jsem stále ještě dítě.


Tumblr_m8y8x6cv6m1re6r50o1_500_large

Co chci

18. srpna 2012 v 19:39 | Lena |  O mně
1. Konečně si nechat narůst nehty

Nehty si koušu už od mala. Hodně lidí si kvůli tomu za mě dělá srandu, "dělají to jenom malý děcka", atd. Ale pro mě je to forma odreagování. Navíc kdo jsou oni, aby mě mohli soudit? A teď jsem to hodně omezila, už 3 týdny si je skoro nekoušu. Dokonce jsem si koupila i lak na nehty, žlutej, ten jsem si přála hodně dlouho.


Zombie.

18. srpna 2012 v 0:10 | Lena |  Deníček
Proč zrovna zombie? Cítím se tak. Můj život jde tak trochu od ničeho k ničemu. Proto jsem se rozhodla, že si stanovím pevný řád. Musím se hlídat. Musím si přestat říkat "to nesmíš", ale musím se naučit říkat "to nechceš". A, jak jste si všimli, byla jsem neaktivní dlouhé 2 měsíce a 3 dny. Popravdě jsem měla tak trochu problém udržet na uzdě celý svůj život, a na blog už čas nezbýval. To se teď změní. Měla jsem vlastně ještě jeden blog (stále mám) a i ten jsem teď zanedbávala. Tohle byl "jenom" můj hubnoucí blog. Odteď ho povyšuji na můj hlavní blog, kde bude všechno. Věci které miluji, nesnáším, moje pocity a taky moje snaha žít zdravě.

A všimněte si, změnila jsem logo. Alespoň v jednom byly totiž tyto prázdniny dobré. Naučila jsem se vážit si věcí a myslet pozitivně. A taky jsem si samozřejmě užila legraci s přáteli. Takže.. teď přes víkend asi čas mít nebudu, kdyby jo, určitě sem napíšu, ale neslibuju, radši čekejte další článek až v pondělí.