Leden 2013

Nesuďte.

14. ledna 2013 v 0:07 | Lena
Vzpomínáte si na začátek? Vážila jsem 88, odsuzovala jsem anorexii, chtěla zhubnout zdravě a vůbec, zdravě i žít. Trošku jsem se změnila...

Hlavně jsem shodila 8 kilo, a to za poměrně krátkou dobu 2 měsíců. Můj jídelníček sestává z pročištěné, všeho zbavené vody. Denně chodím co nejdéle po venku s přáteli. Začala jsem se řezat. Když jsem venku, kouřím jednu cigaretu za druhou. Tráva je taky jednou z věcí, která mě dostává z téhle hnusné reality. A proč to všechno?

Není snad jedno, co se sebou udělám? Stejně jsem každému ukradená. Snad by bylo pro některé lidi i jednodušší, kdybych tu nebyla... Zejména pro rodinu. Mají se mnou jen problémy. Nejsem zrovna.. vzorná holka. Chození domů v 5 ráno, hádky, nepořádek všude... Hnali by mě k psychologovi, kdyby zjistili cokoliv co dělám. Neříkám, že je to normální, nejíst, to sebepoškozování... Ale mě je takhle líp. A jim taky, když o ničem neví. Známky mám krásný. Měli by na mě vlastně být hrdí. Ale nikoho nezajímá co dělám, dokud to není něco špatnýho.

Není to zdravý. Není to krásný. Ale takovej je život. Všechno nebo nic. Je to o tom pocitu. Naučit se to milovat. Začala jsem sledovat Skins. Miluju to. Cassie je dokonalá, když už jsme u toho. Je mým vzorem, tak trochu.