Zabila jsem motýla

24. března 2013 v 10:53 | Lena |  Deníček
Dělala jsem Butterfly project. A posrala jsem to. Motýl, nakreslený dokonce kamarádkou (nevím, jestli ví proč jsem jí řekla, ať mi namaluje na ruku motýla). Byl fakt krásnej, vypracovanej. Ale nezvládla jsem to.

L. se (opět) neozval, takže na mě asi trošku sere. Divím se? Ne. Aspoň mám tímto vyřešený problém s tím, jestli s ním mám jít ven nebo ne. Prostě to nezáleží na mně. Stejně je zima... (Kolik falešných výmluv si ještě vymyslím, abych sama sobě nalhala, že mi to nevadí? Sere mě to. Strašně. Bylo fajn připadat si chvilku trochu jiank, než.. nechtěně, odporně, zbytečně).

Všechno je strašně na nic, nic se neobrátilo k lepšímu, právě naopak. Dobrý je, že vzhledem k tomu, že mám ještě druhý blog (na kterým není nic o Aně), takže tenhle blog asi nikdo z reál nenajde. Super, protože teď už se toho propálilo až moc, tohle by mi fakt scházelo. Mimochodem, jsem neuvěřitelná, protože moje předsevzetí "dneska nebudu nic jíst" nakonec končí tak, že celej den nejím, pak se odpoledne zhulím a sežeru úplně všechno co doma najdu. Vyhodila bych to ven, ale máme celkem malej byt a jsme tu 4, takže se to abolutně nedá nijak zakrýt. Kdyby aspoň občas nebyli doma.. Kazí mi život, trošku. Ne, nebudu to házet na ně. Kazím si ho sama.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama