Duben 2013

A bude líp

29. dubna 2013 v 7:07 | Lena |  Deníček
V hubnutí se mi opět začalo dařit Ne tak v životě. Vždycky se zdá, že je to celkem v ohodě, ale váha se drží pořád stejná. Jakmile mám pocit, že se každou chvíli zhroutím z toho, jak se na mě všechno sype, jediné, co mě udržuje ad vodou je to, že vážím čím dál míň. Nechápu to, asi ani nepotřebuju, jen mě to zachraňuje, zkrátka a dobře. Možná.

Fixa, fixa, fixa. Pořád dokola. Stará a nová. Miluju to nejvíc. A taky náhody, věc k pomilování. Skočit ven na cígo a skončit na opíkání/přemlouvat dealera, jestli nedá na dluh/malovat v parku do památníku/poznat nový lidi. Tohle je prostě ten život, co chceš. Teda, já. Až na... já doufala, že jsem to třeba s L. pochopila špatně. Že to fakt není tak, jak... jsem to jednou v dojezdech vymyslela. Chce Ji a nikoho jinýho, já jsem obyčejná náhrada a taky píča. Hmm, jako by to nebylo jasný od prvního pohledu. Jsem blbá, naletět je asi moje hobby. Ale byla to zábava. Doufám, že ještě bude. Protože mě vlastně baví hrát si s lidma Život je jednoduchej, když se na to podíváte správně. Stačí udělat pár správnejch věcí na správnejch místech (a postarat se, aby o tom věděli správní lidi) a máte zaručený, co se stane. Většinou.

Co bych vám tak dále sdělila? Jak mě tady všechno sere, jak DNESKA všichni moji nejmilejší lidé (bez kterých fakt nevím, co tady budu dělat, asi hulit a hulit, každej den, sama) do Anglie a vrátí se až za týden, jak je to nejvíc na píču. Zvládnout se to musí, že.

Nechci sama sebe!

9. dubna 2013 v 23:13 | Lena |  Deníček
Přibrala jsem. Boží, fakt. Jsem teď tak rozežraná.. A strašně mě to sere. Ale nedokážu se zastavit, hrůza. L. se na mě asi vysral, kvůli... "kamarádce", která mu o mně řekla asi něco moc pěknýho. Díky, tomu fakt říkám přátelství. A navíc nenávidí ona mě, i když nemá za co a po tom, co udělala, si fakt myslím, že y to mělo být naopak.

Celej rok se těším na Čarodky, který jistě budou legendární, vždyť i loni byly super. Skoro nikdo tam nejde, jedou do Anglie. Já nejedu, kvůli vlastní blbosti. Asi vyžebrám prachy, pořeším si a pak tam budu s holkama, ty tam určitě taky budou hulit. Ale bude tam strašně moc lidí, a já je nechcu potkat... Ti lidi, co si o mně myslí, že jsem feťačka a že mě Někdo stáhl do sraček. Můžou mi políbit, není to její vina. Jestli vůbec v nějakých sračkách jsem, tak je to jen moje vina. Jako všechno.

Vážně se nedokážu na sebe ani podívat, připadá mi, jako by každý gram zvětšoval moje hnusné, tlusté tělo asi o tunu. Současná váha? 79,5. Jsem velryba. Nežeru skoro furt, ale jak se jednou najím, nemůžu přestat a zdlábni všechno. Já vím, jednoduchý recept - nejíst ani tu trošku. Snažím se. Budu se snažit. Přísahám, a to hlavně sama sobě.

Doufám, že vám se daří líp. Fuck.