A bude líp

29. dubna 2013 v 7:07 | Lena |  Deníček
V hubnutí se mi opět začalo dařit Ne tak v životě. Vždycky se zdá, že je to celkem v ohodě, ale váha se drží pořád stejná. Jakmile mám pocit, že se každou chvíli zhroutím z toho, jak se na mě všechno sype, jediné, co mě udržuje ad vodou je to, že vážím čím dál míň. Nechápu to, asi ani nepotřebuju, jen mě to zachraňuje, zkrátka a dobře. Možná.

Fixa, fixa, fixa. Pořád dokola. Stará a nová. Miluju to nejvíc. A taky náhody, věc k pomilování. Skočit ven na cígo a skončit na opíkání/přemlouvat dealera, jestli nedá na dluh/malovat v parku do památníku/poznat nový lidi. Tohle je prostě ten život, co chceš. Teda, já. Až na... já doufala, že jsem to třeba s L. pochopila špatně. Že to fakt není tak, jak... jsem to jednou v dojezdech vymyslela. Chce Ji a nikoho jinýho, já jsem obyčejná náhrada a taky píča. Hmm, jako by to nebylo jasný od prvního pohledu. Jsem blbá, naletět je asi moje hobby. Ale byla to zábava. Doufám, že ještě bude. Protože mě vlastně baví hrát si s lidma Život je jednoduchej, když se na to podíváte správně. Stačí udělat pár správnejch věcí na správnejch místech (a postarat se, aby o tom věděli správní lidi) a máte zaručený, co se stane. Většinou.

Co bych vám tak dále sdělila? Jak mě tady všechno sere, jak DNESKA všichni moji nejmilejší lidé (bez kterých fakt nevím, co tady budu dělat, asi hulit a hulit, každej den, sama) do Anglie a vrátí se až za týden, jak je to nejvíc na píču. Zvládnout se to musí, že.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 windows 7 product key windows 7 product key | E-mail | Web | 9. července 2018 v 9:03 | Reagovat

Thanks for sharing the article.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama