Nechci sama sebe!

9. dubna 2013 v 23:13 | Lena |  Deníček
Přibrala jsem. Boží, fakt. Jsem teď tak rozežraná.. A strašně mě to sere. Ale nedokážu se zastavit, hrůza. L. se na mě asi vysral, kvůli... "kamarádce", která mu o mně řekla asi něco moc pěknýho. Díky, tomu fakt říkám přátelství. A navíc nenávidí ona mě, i když nemá za co a po tom, co udělala, si fakt myslím, že y to mělo být naopak.

Celej rok se těším na Čarodky, který jistě budou legendární, vždyť i loni byly super. Skoro nikdo tam nejde, jedou do Anglie. Já nejedu, kvůli vlastní blbosti. Asi vyžebrám prachy, pořeším si a pak tam budu s holkama, ty tam určitě taky budou hulit. Ale bude tam strašně moc lidí, a já je nechcu potkat... Ti lidi, co si o mně myslí, že jsem feťačka a že mě Někdo stáhl do sraček. Můžou mi políbit, není to její vina. Jestli vůbec v nějakých sračkách jsem, tak je to jen moje vina. Jako všechno.

Vážně se nedokážu na sebe ani podívat, připadá mi, jako by každý gram zvětšoval moje hnusné, tlusté tělo asi o tunu. Současná váha? 79,5. Jsem velryba. Nežeru skoro furt, ale jak se jednou najím, nemůžu přestat a zdlábni všechno. Já vím, jednoduchý recept - nejíst ani tu trošku. Snažím se. Budu se snažit. Přísahám, a to hlavně sama sobě.

Doufám, že vám se daří líp. Fuck.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 windows 7 product key windows 7 product key | E-mail | Web | 30. června 2018 v 12:10 | Reagovat

Přibrala jsem. Boží, fakt. Jsem teď tak rozežraná..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama