Nechci sama sebe!

9. dubna 2013 v 23:13 | Lena |  Deníček
Přibrala jsem. Boží, fakt. Jsem teď tak rozežraná.. A strašně mě to sere. Ale nedokážu se zastavit, hrůza. L. se na mě asi vysral, kvůli... "kamarádce", která mu o mně řekla asi něco moc pěknýho. Díky, tomu fakt říkám přátelství. A navíc nenávidí ona mě, i když nemá za co a po tom, co udělala, si fakt myslím, že y to mělo být naopak.

Celej rok se těším na Čarodky, který jistě budou legendární, vždyť i loni byly super. Skoro nikdo tam nejde, jedou do Anglie. Já nejedu, kvůli vlastní blbosti. Asi vyžebrám prachy, pořeším si a pak tam budu s holkama, ty tam určitě taky budou hulit. Ale bude tam strašně moc lidí, a já je nechcu potkat... Ti lidi, co si o mně myslí, že jsem feťačka a že mě Někdo stáhl do sraček. Můžou mi políbit, není to její vina. Jestli vůbec v nějakých sračkách jsem, tak je to jen moje vina. Jako všechno.

Vážně se nedokážu na sebe ani podívat, připadá mi, jako by každý gram zvětšoval moje hnusné, tlusté tělo asi o tunu. Současná váha? 79,5. Jsem velryba. Nežeru skoro furt, ale jak se jednou najím, nemůžu přestat a zdlábni všechno. Já vím, jednoduchý recept - nejíst ani tu trošku. Snažím se. Budu se snažit. Přísahám, a to hlavně sama sobě.

Doufám, že vám se daří líp. Fuck.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama